S pomyslným žebříčkem jste hýbali do poslední chvíle. Rozdíly byly minimální. K postupu do velkého finále odevzdané hlasy nakonec vynesly odvážnou dvojici: Karolínu Čižinskou z České Lípy a Kateřinu Jelínkovou z Bořetína. Od ostatních umístěných dívek je dělilo jen pár desítek hlasů.

3. Karolína Čižinská - 5 let, Česká Lípa.Karolínce je pět let. Katka oslavila přesně před měsícem šesté narozeniny. Talentu mají na rozdávání. Posuďte sami.

Karolína ráda tančí, zpívá a s oblibou se účastní společenských akcí, ráda vystupuje před obecenstvem a miluje kolektiv. Kateřina ze všeho nejraději maluje a hraje si se zvířátky, hlavně se svou fenkou Belou a kočkou Punčoškou. Podle rodičů je velice vnímavá a šikovná. Když ví, že má pravdu, tvrdě si za ní stojí.

8. Kateřina Jelínková - 6 let, Bořetín.Dvojice postupujících dívek nyní zamíří do březnového finále soutěže Deníku a agentury Reas agency. To se odehraje 29. března v Městském divadle v Novém Boru. O absolutní vítězce rozhodne porota, v níž zasednou například vítězky Miss Kateřina Průšová a Eliška Bučková.

Večerem, ve kterém se mezi sebou utká dvacet slečen z deseti okresů severních Čech, bude provázet pohádkový princ Miroslav Šimůnek.

A co čeká na vítězku? Nejšikovnější z dívek získá vedle titulu Sluníčko Deníku, krásné korunky a velkého dortu také řadu dalších cen. Mezi nimi zájezd k moři do Itálie pro dvě osoby, poukaz na odběr značkového oblečení nebo odpolední menu v restauraci na oslavu svého vítězství.

Zkrátka ale nepřijdou ani slečny na druhém a třetím místě. I ony dostanou korunky, poukazy na víkendovou dětskou rekreaci v Čechách a značkové oblečení. Všechny finalistky potěší velký dárkový koš s dobrotami, hračky nebo knížky.

Odměny a slavnostního předání cen se dočkají i finalistky českolipského kola. Jejich rodiče budeme včas informovat. Dívky získají dárky od prodejny Hračky Dětský Svět ve druhém patře OD Andy v České Lípě, knížky z knihkupectví Šeps v Novém Boru a dárkový balíček od redakce Českolipského deníku.