Na louku u Kauflandu dorazily maringotky a rozsáhlý zvěřinec cirkusu Andres. V Lípě bude svůj program předvádět až do neděle.

„Vidět můžete drezúru sibiřských a zlatých tygrů, lvů, velbloudů a dalších zvířat, artisty, akrobaty či klauny," popisuje Anna Alešová, která představuje už pátou generaci slavného cirkusového rodu.

„Tradice se u nás drží z otce na syna," potvrzuje a dodává, že v programu už vystoupí i její sedmiletý vnuk Jan s drezúrou koz. Navštívit cirkusový stan pro dva tisíce lidí a zhlédnout evropské turné s mezinárodním programem můžete poprvé 18. června v 17.30, stejně jako v další všední dny. V sobotu a v neděli budou vystoupení ve 14.00 hodin.

Denně si pak můžete prohlédnout i cirkusovou zoo od 10.00 hodin. Od stejné hodiny je otevřena také pokladna cirkusu. Pro zájemce je připraveno i oblíbené focení na velbloudu polaroidem. Dospělý za představení zaplatí 250 korun, děti do 15 let pak 200 korun. Do lóže je jednotné vstupné 300 korun. Děti do tří let mají vstup zdarma.

Kdo bude chtít ušetřit, může hrát o vstupenky s Českolipským deníkem. Ve hře jich je celkem dvanáct.

SOUTĚŽChcete vyhrát volné vstupenky do cirkusu Andres? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Z odpovědí budeme losovat šest výherců, kteří získají po dvou vstupenkách.
OTÁZKA: Jak se původně cirkus Andres jmenoval?
Odpovědí posílejte do středy 17. června do 14.00 na adresu ceskolipsky@denik.cz. Do předmětu napište CIRSKUS. Nezapomeňte napsat své jméno a telefonní kontakt.