Návštěvníci se letos mohou těšit na celodenní program, kromě fotbalového turnaje na ně na skalickém hřišti čeká vystoupení Leony Machálkové a Michaely Noskové, módní přehlídka nebo atrakce pro děti. Vyřádit se budou moci na skákacím hradě, vodním autodromu nebo při aquazorbingu.

„Chtěli jsme akci zase trochu posunout dál a společně s obcí lidem vynahradit letos zrušené slavnosti, a proto jsme program rozšířili o podvečerní koncerty,“ říká hlavní pořadatel Petr Svoboda z Reas Agency, který bude akci moderovat společně s Kristýnou Kloubkovou. Od 17 hodin zahrají kapely Boogie man a Olympic revival, následovat bude diskotéka s DJ Martinem Hájkem z Rádia Kiss.

Na benefiční turnaj, který agentura pořádá společně s obcí Skalice u České Lípy, letos opět dorazí hvězdný výběr Sigi Team v čele s kapitánem Horstem Sieglem. Přispět na dobrou věc může během dne každý z návštěvníků. Cílem je vybrat peníze pro 32letého Aloise, který je upoután na invalidní vozík. „Potřebuje nový a pojišťovna mu zaplatí jen část. Doufáme, že se nám všem podaří v sobotu vybrat potřebná zbývající částka,“ dodává Svoboda. Loňsky turnaj měl rekordní návštěvnost, vynesl 30 tisíc.