Do vysílání TV Prima vstupuje nový projekt Ano, trenére, ve kterém se profesionální trenér František Straka snaží pozdvihnout fotbalové týmy z okresních přeborů. Ano, trenére začíná už tento čtvrtek a za tři týdny, přesně 12. listopadu, televize odvysílá i díl věnovaný týmu TJ Dynamo Stružnice.

Straka, který hrál za Spartu i Borusii Mönchengladbach, přijel do Jezvé za fotbalisty Stružnice i s televizním štábem už vloni v březnu. Kamery tu natáčely jeho trénink, ale třeba i rozhovory Stružničanů, kteří se přišli na trénink podívat.

„Nakonec vznikl velmi emotivní dokument, který jsme natočili během půl roku, kdy jsme do Stružnice jezdili společně s trenérem Františkem Strakou," uvedl pro Deník producent pořadu a známý moderátor Pavel Anděl. „Celý projekt se povedl a dokázal zachytit pravdivě život nejen kolem fotbalu. Ukáže, jakou obětavost musí lidé v obci jako je Stružnice mít, aby se „něco dělo". Jak komplikované, těžké i zábavné je dění kolem fotbalového oddílu. A jak neuvěřitelně funguje soudržnost, bez které se žádná obec neobejde."