Letošní ročník fotbalového turnaje rozehraje v 9 hodin na hřišti ve Skalici u České Lípy třináct mužstev včetně hvězdného Sigi Teamu v čele s fotbalovou legendou Horstem Sieglem. Na návštěvníky čeká po celý den bohatý doprovodný program, který skončí až před půlnocí. Zazpívá Jitka Boho a Agáta Országová, modelky předvedou bikiny a nebude chybět dětská módní přehlídka. Děti si užijí atrakce v podobě aquazorbingu, skákacího hradu nebo vodního autodromu.

„V rámci fotbalového turnaje jako každý rok proběhne benefice. Letos pro třináctiletou Lucii Fedorkovou z nedalekého Pihelu, která miluje fotbal. Navštěvuje školu ve Skalici a po prázdninách půjde do sedmé třídy. Lucka je na vozíčku a vybrané peníze ji pomohou zajistit potřebný rehabilitační pobyt,“ říká Petr Svoboda z produkční agentury Reas Agnecy, která akci společně s obcí Skalice u České Lípy pořádá. Petr bude navíc turnaj moderovat, a to opět společně se známou televizní tváří Kristinou Kloubkovou.

Odpoledne vystoupí Marcel Zmožek, kapela Boogie Man a Michal David revival. Po osmé večerní na pódium vtrhne oblíbený moderátor a hudebník Roman Ondráček se svou kapelou Rakeťáci a program uzavře diskotéka s DJ Martinem Hájkem z Rádia Kiss.