Na páté show se představilo bezmála 120 tanečníků od těch nejmenších až po dospělé. Vánoční i nevánoční choreografie předvedly skupiny Skittles (děti ve věku 5-7 let), Smile Gummi (8-11 let), Fresh Drops (8-12 let), M&M’s (13-16let), Tutti Frutti (16-22let) a Chupa Chups (+35 let).

Nechyběla samozřejmě ani skupinka Jelly Beans (9-12let), která se v říjnu účastnila světového mistrovství Hip Hop Unite v holandském Leidenu, ze kterého si po velmi tvrdé konkurenci týmů z Ruska, Holandska, Německa, Nového Zélandu, Austrálie, Dánska, Maďarska, Belgie, Trinidad a Tobago, Indie aj., odvezla překrásné sedmé místo a stala se tak světovou špičkou.

Bezmála hodinové představení bylo obohaceno profesionálně natočenými videi z rukou tvůrce Tomáše Martinkoviče a Petra Vejvody. 

Všechny děti i diváci sršeli energií a společně podporovali každého, kdo vstoupil na jeviště, od začátku show až do jejího konce. Ani slzy dojetí nechyběly nad ohromnou pílí a vervou, kterou děti do všech vystoupení daly. 

Přípravy probíhaly v zázemí DDM Libertin, ve kterém už 10. rok Tutti Frutti působí. „Tímto bychom chtěli moc poděkovat za veškerou podporu, která se nám dostává, jak od Libertinu, tak i od města Česká Lípa a ostatních sponzorů,“ říká vedoucí skupiny Kateřina Kohoutová. 

V novém roce čeká tanečníky Tutti Frutti příprava na novou taneční sezónu, která jistě všem přinese hromadu nových zážitků a zkušeností. Mimo jiné děti předvedou svůj um i na show závěrečné, která se bude konat v měsíci červnu.

„Rádi bychom všem popřáli krásné prožití vánočních svátků. Ať vám letošní Vánoce přinesou hodně radosti a lásky. Ať vás tato vánoční radost neopustí ani v nadcházejícím roce," vzkazuje čtenářům Kateřina Kohoutová.