Ve stejný den se oficiálně na pultech objeví novinkové album Tvrdohlavá. Deska vznikala ve spolupráci s hudebníkem a producentem Karlem Maříkem. Bude obsahovat i bonusovou skladbu natočenou jako titulní píseň k filmu Ženská pomsta, v němž si zpěvačka i zahrála.

„I když situace stále ještě není, jak bychom si všichni přáli, jsem optimistka a věřím, že situace už nebude tak krizová a já se budu moci naplno věnovat tomu, co mám nejraději, koncertování a setkávání s fanoušky,“ komentuje aktuální situaci Helena Vondráčková.

Přesunuté turné proběhne v souladu se všemi vládními nařízeními. Sály s kapacitou větší než 500 osob budou rozdělené do sektorů, do nichž budou fanoušci chodit v časových rozestupech, k dispozici budou i roušky a dezinfekce. „Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale jelikož nechceme žádné z vystoupení rušit, přistoupili jsme k těmto opatřením,“ sdělil manažer Heleny Vondráčkové Martin Michal.

Turné nese název Vzhůru k výškám, inspiraci zpěvačka našla ve svém velkém hitu z filmu S tebou mě baví svět. Dalšími zastávkami budou například Trutnov, Tachov, Turnov a Moravské Budějovice. Vstupenky na českolipský koncert jsou stále k dostání na www.clvstupenka.cz.