Celý areál je tu už odnepaměti, ale jeho služby se rok co rok trochu obměňují, aby svým návštěvníkům měl pokaždé co nabídnout.

Čeho si asi všimnete nejdříve, je velká budova restaurace, kde se opravdu kvalitně občerstvíte, a to v příjemném a klidném prostředí, například oproti rychlým občerstvením. Dále už se nachází poměrně rozlehlý areál koupaliště, kde je i velký travnatý prostor pro vaše stany, popřípadě karavany, s čímž tedy souvisí i fakt, že pokud se budete chtít zdržet přes noc nebo i déle, rozhodně budete mít kde.

Na rozdíl od jiných kempů zde nezaplatíte poplatek za stan, ale pouze za osobu, což činí sedmdesát korun pro dospělého, děti do patnácti let zaplatí padesát korun a pokud se rozhodnete přenocovat v karavanu, připravte si dvě stě deset korun na den za karavan.

Po pravdě co mě ale vždycky láká, je vyzkoušet ubytování v chatičkách, které se nacházejí přibližně sto metrů od koupaliště, pořád ale uvnitř areálu. Všechny chatičky jsou situovány v lesíku vpravo nad koupalištěm a nejednoho návštěvníka zlákají.

Kryté pískoviště

Pro děti je v areálu k dispozici krásné nové kryté pískoviště, dětský hrad s klouzačkou a několik hřišť, například na volejbal, které je pískové, přičemž sportovní náčiní, které k různým sportům budete potřebovat, lze za symbolickou částku zapůjčit na recepci.

K zapůjčení jsou sportovní potřeby pro líný tenis, badminton nebo i pro tenis stolní. Co si návštěvníci a především děti velmi pochvalují, je velmi krásně upravený minigolf, který bývá oblíbenou činností jak přes den, tak i v podvečer, kdy se návštěvníci snaží zabavit i jiným způsobem, než koupáním.

Vybetonovaná vodní nádrž určená ke koupání možná pro náročnější návštěvníky zase tak lákavě vypadat nemusí, protože někteří si ji přesně takto pamatují již před mnoha lety. Na druhou stranu se nemusíte bát o její čistotu a své zdraví, protože podle krajské hygienické stanice je voda rozhodně vhodná ke koupání, a tak je asi lepší dát přednost kvalitě vody před kvalitou úpravy vodní nádrže.

Pro nadšené skokany jsou okolo vodní plochy dva můstky a pro menší děti například vodní klouzačka. Všude v celém areálu včetně prostoru okolo vody jsou jen travnaté plochy, což může být velkým plusem hlavně pro ty, kteří nesnáší mít písek doslova všude, a to i doma po návratu z koupaliště.

A pokud vás vůbec nebaví polehávat na zemi v trávě, sedněte si na jednu z laviček, kterých je tu hned okolo vody poměrně mnoho a užívejte klidu, který tento areál nabízí.

Adéla Vachtová