Ve středu pokračuje v Týdeníku Českolipsko seriál Jak jsme žili na Českolipsku. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Děčínska, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992. Zima na Českolipsku  

Na historických fotografiích se tentokrát představí zámek v Zahrádkách, který byl v obci postaven v letech 1547 - 1550, později barokně upravený.

Prohlédněte svá alba Ilustrační fotoZdroj: Archiv
Nejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu ceskolipsky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.

Trenér českolipského Viper clubu Radek Procházka, který se věnuje bojovým sportům, si v pátek 31.1. na srazu trenérů ČSFU (Český svaz full contactu a ostatních bojových umění) odvezl ocenění „Cena komise pro pořádání soutěží“.
Sportovní ocenění putovovalo do České Lípy. Získal ho trenér Radek Procházka