Páteční večer sice provázela mírná nepřízeň počasí, ani to však neodradilo diváky, kteří si přišli poslechnout Big Band Michaela Wollmanna, Erik Rothenstein Band (SK) Rio Danubio či Bohemia Big Band a The Swings.

O poznání lepší počasí provázelo sobotní program, který zahájilo nenucené literárně hudební odpoledne. Večer se na pódiu letního kina objevily hvězdy jako Old Stars Mladá Boleslav, F Dur Jazzband Zlín, ale především pak všemi oblíbená Lokomotiva v čele s Petrem Vondráčkem, která rozproudila krev všem přítomným, a v neposlední řadě také čestná občanka města Dubá paní Eva Pilarová za doprovodu Víta Fialy a Golden Big Band Prague.

Za celou dobu Mezinárodních jazzových dnů Dubá Nedamov se v letním kině, které je hlavním dějištěm tohoto hudebního svátku prakticky již od jeho počátku, vystřídalo nesčetně hudebníků ze všech koutů České republiky, ale také z mnoha evropských zemí a zámoří. Zakladateli jazzových dnů jsou Eva Pilarová a Vít Fiala, kteří jsou oba s Dubou spjatí řadu let, neboť si zde užívají zaslouženého odpočinku na svých chalupách. Za mimořádný přínos v oblasti kultury bylo oběma zakladatelům uděleno čestné občanství města Dubá.