Malá módní přehlídka plná humoru a nadsázky bude i letos součástí Kabelkového bazaru. Ten už popáté pořádá Deník ve spolupráci s OC Forum v Liberci.

KABELKA Z RŮŽOVKY

Dražit se budou značky Carmelo, David Jones, SMH, Destroy, Furla, ale i kabelky od známých osobností. Získat tak můžete třeba kabelky, které na charitativní akci darovala herečka Zlata Adamovská, tvář seriálu Ordinace v Růžové zahradě, Naďa Konvalinková nebo operní hvězda a nositelka Liberecké Thálie Livia Obručník Vénosová.  Dražit se začne od 125 korun.
Licitování se letos ujme ředitelka Divadla F. X. Šaldy Jarmila Levko. „Je to pro mě velká pocta pomáhat při charitativní akci,“ uvedla Levko.

Kabelkový bazar přinesl radost dvakrát. Jednou nakupujícím, podruhé rodičům samoživitelům, kterým přispěly na zaplacení obědů ve školní družině
Neladí vám k šatům? Darujte ji! Kabelkový bazar vypukne za měsíc

DRAŽÍ TAKÉ POLITICI

Dražba je nejen příležitostí, jak pomoci druhým, ale i možností k získání zajímavého módního kousku za zlomek ceny. Loni dražili třeba manažer OC Forum Miroslav Habel, náměstek libereckého primátora Ivan langr nebo kandidát na prezidenta Marek Hilšer.

HERCI ZÁRUKOU ZÁBAVY

Na letošek, ostatně jako každý sudý rok, chystá Kabelkový bazar opět malé překvapení. „Chceme, aby se lidé odměnou za peníze utracené na bazaru také trochu pobavili,“ přejí si organizátoři. Herci DFXŠ toho budou zárukou. Kabelkový bazar se koná 10. listopadu od 9 do 14 hodin. Samotná dražba s programem vypukne úderem jedenácté.

Kabelky vydělaly na 2 tisíce obědů.
50 tisíc! Tolik se podařilo vybrat během letošního Kabelkového bazaru

Kabelky v bazaru se dají koupit už od symbolických 25 korun. Přesně tolik stojí jeden školní oběd. Právě na ně totiž dětem přispívá výtěžek charitativní akce. Jen v Libereckém kraji žije pod hranicí chudoby na tři tisíce dětí. Zpravidla jde o děti samoživitelek, které se kvůli špatnému vymáhání výživného nebo nemoci dostanou na finanční dno.

Jako například Dominika Š., maminka dvojčat, kterou pod hranici chudoby dostalo onkologické onemocnění. Byla jednou z těch, které Kabelkový bazar pomohl loni, když výtěžek zaplatil oběma školákům obědy až do konce školního roku. Přispět na školní obědy můžete nejen nákupem, ale i darováním nepotřebné kabelky. Ty se ještě do 8. listopadu vybírají v redakci Libereckého deníku nebo přímo v OC Forum.

Kabelkový bazar v OC Foru. Třetí ročník bazaru pořádal tradičně Liberecký deník.
Kabelkový bazar i letos dětem z chudých rodin zaplatí obědy