Téměř zaplněný je na čtvrteční premiérové uvedení filmu i rezervační systém Městského kina v Novém Boru nebo Kina Ralsko v Mimoni. Snímek uvede 17. srpna také Kino Máj v Doksech.

Lahůdku pro nedočkavce si připravilo multikino Cinema City v libereckém centru Forum, kde budou film promítat už během noci na čtvrtek 17. srpna, první projekce začne minutu po půlnoci. Ve čtvrtek se novinka bude hrát od 13.00 v dalších sedmi časech, večerní termíny jsou téměř vyprodané. „Zájem o předprodej byl enormní, první projekce byly téměř okamžitě vyprodané. Přidávali jsme další sály ve všech našich multiplexech. Zájem diváků předčil naše očekávání,“ řekla Denisa Šandová za Cinema City.

Onemanshow The Movie nabídne od 11.20 i CineStar v obchodním centru Nisa v Liberci a i tady bude dle rezervačního systému na většinu z 15 čtvrtečních projekcí plno.

Náklady na film se podle producentů vyšplhaly na 72 milionů korun a tvůrci slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila.

Studenti a studentky pražské AVU se v rámci projektu Je mi Ralsko pokusí o zápis do České knihy rekordů.
Studenti chystají v Ralsku největší výstavu na světě. Zapojí místní obyvatele

Podle Kazmy jde o utajovaný projekt, na kterém jeho tým pracoval více než čtyři roky. V Česku se nejdříve na reklamních billboardech objevily bílé znaky na černém podkladu a na sociálních sítích se začalo spekulovat, že jde o připravený krok Kazmy Kazmitche k novému projektu, což se zanedlouho potvrdilo.  Předem připravené promo k filmu vyvrcholilo na letošním Karlovarském filmovém festivalu, kde Kamil Bartošek způsobil poprask a vystřelil si z předních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů.

„Smrdělo to hned, ne?“ přivítal přítomné na tiskové konferenci k filmu Poslední zákop. Snímek měl natočit režisér Andy Fehu a v rolích nacistů se měli objevit Jiří Bartoška, Ondřej Sokol, Hynek Čermák, Jiří Langmajer a Kryštof Hádek. Všichni hvězdní herci se sice jednoho natáčecího dne opravdu zúčastnili, ale o tom že jde o podvrh, údajně neměli tušení. Tisková konference k válečnému filmu se tak proměnila v oznámení o premiéře nového filmu z dílny Kazmy.

Kdo je Kamil Bartošek? 

Kamil Bartošek, známější pod pseudonymem Kazma Kazmitch, se narodil 26. května 1985 v Kroměříži. V českém showbusinessu se zapsal především jako internetový producent, moderátor a influencer. Známý je svými projekty, s nimiž začal jako moderátor pořadu One Man Show na internetové televizi Stream.cz. V roce 2015 změnil koncept pořadu a proměnil jej v produkci velkolepých show se žlutým trojúhelníkem v logu.

K jeho nejznámějším projektům patřil například happening na Mistrovství světa v hokeji 2016 v Rusku, na které se český moderátor měl dostat nelegální cestou. Celou akci Kazma začal tím, že se schoval se svým komplicem ve výstavním voze automobilky Škoda v Mladé Boleslavi, s nímž se dostal až na mistrovství světa v Rusku.

Benátská noc ve Sloupu v Čechách.
FOTO: Dětská show, ohňostroj i Olga Lounová. Sloup ožil Benátskou nocí

Kazma se navíc převlékl do kostýmu tamějšího maskota – Lajky, přičemž ten pravý se ovšem nacházel někde jinde. Zpozoroval také prezidenta Ruské federace a neodolal pokusu ho jít pozdravit. Na webových stránkách Stream.cz, kde bylo zveřejněno, má nyní video 2,8 milionu zhlédnutí.

Na jaře 2017 se Kamil Bartoška rozhodl nabourat natáčení televizního pořadu Prostřeno, které vysílá televize Prima. Kazma nechal obsadit soutěžícího, který ztvárnil psychicky nemocnou osobu, kterou hrál amatérský herec Karel Ondrka. Ten měl po celou dobu reality show v uších sluchátko a poslouchal pokyny Kazmy a produkčního týmu One Man Show, což je moderátorova produkční společnost. Později vyšlo najevo, že šlo o „reality show na druhou“ a tento Kazmův projekt se tak stal nejúspěšnějším a nejsledovanějším videem. K dnešnímu dni má 5,1 milionu zhlédnutí.

Je tak otázkou, co stojí za připravovaným filmem českého moderátora a producenta. Jedno je ale jisté - o obyčejný film nepůjde.