Jak prozradil pořadatel a zpěvák Martin France, letos se koncert bude konat nejenom pro tuto ohněm poničenou památku, ale především po dlouhé a devastující koronavirové době na podporu české kultury a také vzájemného setkávání. „Bylo by fajn vidět zase lidi pospolu, bez roušek, s úsměvem na tváři a třeba i se sklenkou vína nebo půllitrem piva,“ míní zpěvák. Koncert proběhne v sobotu 7. srpna na zámku Zahrádky od 18:00 a vstupenky bude možné zakoupit buď přes Ticketlive nebo v den konání koncertu přímo na místě.

A kdo, že se letošního ročníku zúčastní? Například ostřílená zpěvačka Marcela Březinová, herečka a zpěvačka s ďáblem v těle Yvetta Blanarovičová, malá postavou, ale velká hlasem, zpěvačka Magda Malá, zpěvák a skladatel Jarek Šimek, který v současné době boduje snad na všech českých svatbách s hitem Svatební.

Diváci se mohou těšit také na zpěváka, lídra hudební skupiny Angels a syna legendárního zpěváka Karla Černocha, Marka Černocha a vystoupí i zpěvák, producent a v poslední době opět i herec v bláznivé divadelní komedii Jsem krásná? Martin France.

V loňském roce, kdy se koncert kvůli počasí musel nakonec uskutečnit v místním kulturním sále, pořadatelé doufají, že letos bude podnebí alespoň trochu normálnější a akce proběhne v krásné zámecké zahradě.