Deset odvážných slečen se přihlásilo do třetího ročníku soutěže Dívka Máchova jezera. Finalistky tedy máme a na vás, čtenářích, bude vybrat tu nejsympatičtější z nich. 

Na dívku, která získá nejvíce hlasů, čekají stejně jako na vítězku celé soutěže krásné ceny. Například pobyt v hotelu Port u Máchova jezera, poukázka na luxusní večeři a další ceny od našich partnerů, včetně půlročního kontraktu s modelingovou agenturou Reas Agency, která soutěž společně s Deníkem pořádá.

Každé úterý a čtvrtek zveřejníme v tištěném Deníku vizitky dvojice dívek, které se přihlásily do soutěže a rády by se staly Dívkou Máchova jezera, a také hlasovací kupón. Vyplněné kupóny můžete odevzdat osobně v redakci nebo poslat na adresu: Českolipský deník, Mariánská 216, 470 01 Česká Lípa. Hlasování končí 4. září.

O tom, která z dívek bude naší Dívkou Máchova jezera, rozhodne odborná porota. Veřejné finále proběhne v sobotu 5. září na hlavní pláži v Doksech. Během velkého finále se dozvíme i jméno vítězky o nejsympatičtější tvář čtenářů Deníku. Moderátorem odpoledne bude televizní sporťák Petr Suchoň, zazpívá Martina Pártlová.

FINALISTKY

1. ELIŠKA ŠICOVÁ
20 let, Kunratice u Cvikova

1. Eliška Šicová - 20 let, Kunratice u Cvikova.

Eliška studuje aplikovanou geografii na Technické Univerzitě v Liberci. Mluví anglicky a německy. Mezi její zájmy patří hra na klavír, cestování a sport kolo, fitness, běh. Ráda pracuje s lidmi i se zvířaty. „Jsem komunikativní, společenská a usměvavá," říká o sobě.

2. KAROLÍNA SAMKOVÁ
18 let, Česká Lípa

2. Karolína Samková - 18 let, Česká Lípa.

Karolína už tři roky studuje v Ústí nad Labem Zdravotnické lyceum a nyní i pracuje ve fresh baru. Ráda čte, učí se novým věcem a sportům, chodí na balet a příležitostně vaří, píše a hraje.

3. ALICE POLLÁKOVÁ
20 let, Liberec

3. Alice Polláková - 20 let, Liberec.

Alice studovala cestovní ruch v Jablonci nad Nisou Ráda jezdí na koni a kole, plave, běhá, chodí na procházky se svým psem Buddym a tráví čas se svými přáteli.

4. GABRIELA KOZLOVÁ
19 let, Rumburk

4. Gabriela Kozlová - 19 let, Rumburk.

Gábina je přátelská, usměvavá, spolehlivá, společenská a miluje zábavu. Nejvíce se zajímá o sport, který ji moc baví, například fitness, běh, cyklistika, brusle, lyžování. Dále má moc ráda děti, a proto vystudovala střední pedagogickou školu. Nyní pokračuje na ve studiu na vysoké škole. Součástí jejího života je také hudba, která ji nabíjí energií.

5. EMA SVITÁKOVÁ
15 let, Prysk

5. Ema Svitáková - 15 let, Prysk.

Ema dělala sedm let sportovní gymnastiku a osmým rokem hraje na housle. Říká o sobě, že je dost líná, ale když si něco zamane, tak to prostě musí mít. Má ráda seriály jako Pretty little liars nebo How i met your mother, u kterých tráví dost volného času.

6. DOMINIKA KOZLOVÁ
15 let, Rumburk

6. Dominika Kozlová - 15 let, Rumburk.

Dominika je přátelská, miluje legraci, je ráda ve společnosti svých přátel, hraje volejbal, ráda jezdí na kole, má ráda dobré jídlo a také hudbu. Studuje na gymnáziu, hraje na housle a na klavír.

7. LUCIE HAVLOVÁ
19 let, Česká Lípa

7. Lucie Havlová - 19 let, Česká Lípa.

Lucie studuje českolipské gymnázium.

8. OTÝLIE PÍCHOVÁ
17 let, Brniště

8. Otýlie Píchová - 17 let, Brniště.

Otýlie má ráda sluníčko, posezení s přáteli a ráda vaří. Nevyhýbá se lenošení, ale také sportuje. Ze všech sportů nejvíce miluje tanec. Přátelé o ní říkají, že je vtipná, usměvavá, bláznivá a pracovitá. Oblíbené motto - Když tě život srazí na kolena, dělej jen, že si zavazuješ tkaničku. "Ale v životě si musíme poradit i bez nějakého motta, život přece nepřišel s návode," říká.

9. PETRA KOPALOVÁ
25 let

9. Petra Kopalová - 25 let.

Petra vystudovala Technickou univerzitu v Liberci, obor podniková ekonomie. Živí se jako účetní. Mezi její záliby patrí tanec - je instruktorkou zumby, běhá, dělá kickbox, TRX, power jogu a mnoho dalšího.

10. BÁRA VŠETIČKOVÁ
24 let, Česká Lípa

10. Bára Všetičková - 24 let, Česká Lípa.

Báru baví sledovat nejnovější módní trendy. Hudba a tanec patří také mezi její oblíbené zájmy. Sleduje vtipné sitkomy, hudební pořady a soutěže. Ráda se přiučuje novým věcem, které mohou obohatit její život.