Nabrat nový vítr do plachet chtěli po loňské sezóně manažeři z futsalového týmu FC Malibu Česká Lípa. Obměnili proto kádr a s vidinou postupu do krajské soutěže hledali nového partnera. Jako první jejich volba padla na modelingovou agenturu Reas Agency.

Slovo dalo slovo. Futsalisté z nově přejmenovaného týmu Reas Česká Lípa tak mají pro nadcházející sezónu jisté minimálně jedno prvenství zaručeně nejkrásnější fanynky ze všech. Na zahájení letošní sezóny futsalového okresního přeboru, které proběhne 7. října v hale v Novém Boru, přijede nadané sportovce podpořit dokonce i Miss ČR 2002 Kateřina Průšová.

Manažera agentury Petra Svobodu nabídka klubu Malibu velmi potěšila. „Byli jsme trochu zaskočeni, ale samozřejmě mile. Je to něco úplně jiného, než jsme kdy dělali. Ale jsme rádi, že můžeme českolipský tým podpořit," uvedl Petr Svoboda.

Reas Agency byla první volba

Podle manažera futsalistů Ladislava Nevrlého měli o výběru partnera od začátku jasno. „Petra Svobodu i Reas Agency známe ze spousty kulturních akcí. Když jsme hledali nového partnera, jako první jsme oslovili právě jeho. Jsme rádi, že se agentuře naše nabídka líbila a plácli jsme si," upřesnil Ladislav Nevrlý.

Kromě nového jména Reas Česká Lípa získali hráči také nové dresy s logem agentury. A hlavně, na zápasech okresního přeboru jim budou z tribun tleskat krásné modelky. Ty nově složenému týmu věří. „Určitě se jim postup do krajské soutěže podaří. Rádi zkušenému týmu přijdeme fandit," poznamenala před začátkem sezóny okresní futsalové soutěže Kateřina Průšová.

Ladislav Nevrlý je v hodnocení šancí na postup do kraje trošku zdrženlivější. „Angažovali jsme nejlepšího střelce z minulého ročníku okresní soutěže Jana Sysla i další nadějné hráče. Šanci na postup ale máme jen tehdy, pokud se budeme scházet tak často a v takovém složení, jako teď," zdůraznil manažer futsalistů, kteří formu na sezónu ladí v hale vedle základní školy v Zákupech.

„Velmi se mi líbí to spojení krásy a sportu. Modelky z naší agentury musí hodně sportovat, chodí do posilovny, na box a podobně. Futsal navíc nyní zažívá obrovský boom. Tím, že jsme se stali partnery futsalového týmu, jsme nejen rozšířili naše pole působnosti, ale navíc můžeme nadanému týmu pomoci k úspěchu," uzavřel Petr Svoboda.