K dispozici je zatím v digitální podobě na internetových stránkách kraje, v průběhu roku se objeví jeho tištěná verze i jako příloha vybraných městských a obecních zpravodajů.

Do současnosti se přihlásilo celkem dvaadvacet měst a obcí, v jejichž zpravodajích občané novou přílohu najdou. Na Českolipsku se jedná o města Nový Bor, Doksy, Kamenický Šenov, Mimoň a Žandov a obce Volfartice a Stvolínky.

První číslo nové informační přílohy KRAJ určené veřejnosti vydal minulý týden Liberecký kraj. Čtyři barevné stránky čtenářům přinesou informace, kde se rychle a přehledně dozvědí o nejdůležitějším dění v našem kraji. „Chceme občany seznamovat s nejdůležitějšími událostmi v kraji, s prací samosprávy i krajského úřadu, ale také s životem u nás, v našich bydlištích," říká hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Digitální verze je interaktivní. V textu tak občané najdou odkazy, které je nasměrují na více informací k danému tématu. Čtyři barevné strany přílohy KRAJ nabídnou informace o společenských, kulturních a sportovních událostech, rozhovory s významnými osobnostmi nebo představení více či méně známých míst a lidí v kraji.