Pětadvacetiletá žena odešla ve středu 25. ledna na procházku, z té se ale už nevrátila. Pátrání se rozběhlo večer. Doma na ni čekal manžel a šestnáctiměsíční miminko. 

"Manžel nám její zmizení ohlásil 26. ledna v 18 hodin s tím, že se ji nejprve snažil hledat na vlastní pěst. Důvod jejího zmizení nechápe, před odchodem pohřešované podle něj k žádné hádce mezi nimi nedošlo," řekla k vyhlášení pátrání policejní mluvčí Ivana Baláková.

První ročník bowlingového turnaje na počest bývalé ředitelky Ludmily Chaloupkové, která vedla českolipskou odbočku organizace pro nevidomé a slabozraké SONS a po vážné nemoci zemřela.
FOTO: Památku kolegyně uctili lidé s nemocným zrakem v České Lípě bowlingem

V pátek po poledni mohla pátrání odvolat. Bohužel z tragického důvodu. "Dnes její tělo bez známek života krátce před 15. hodinou objevil v přírodním terénu u České lípy psovod se služebním psem," uvedla mluvčí Baláková.

Jak dodala, cizímu zavinění v tuto chvíli nic nenasvědčuje. Pro zjištění bezprostřední příčiny smrti nicméně byla nařízena soudní pitva. Policie na případu dále intenzivně pracuje.