Zatím nejméně přihlášených je v kategorií formulí, a to vzhledem k neúčasti některých stálých účastníků. Pořadatelé věří, že nakonec se deset strojů na startu objeví.

Nejvíce přihlášených je v kategorii 2 – zatím devět automobilů BMW 2002, BMW 1600, MG V 8, Mini atd. V kategorii vozů Škoda je v tuto chvíli sedm zástupců s nejrůznějšími typy vozů Škoda včetně modelu 130 LR i 130 RS.

Největší zájem je o nejsilnější skupinu 5, kam je přihlášeno deset automobilů, které reprezentují  mj.vozy Škoda 130 RS, Jaguar XJ40, Renault 5 Turbo nebo Mini Cooper několikanásobného mistra republiky v závodech do vrchu Jiljí Chmelaře.

Program bude v podstatě stejný jako v minulých letech, dopoledne tréninkové jízdy, od 13 hodin pak závody s hromadným startem jednotlivých kategorií. Pořadatelé Czech Classic Car Clubu zvou i majitele závodních a soutěžních historických automobilů, aby své skvosty předvedli při demonstračních jízdách bez měření času.

Jedním z přihlášených je bývalý tovární jezdec Jaroslav Jelínek s kitovou Škodou Octavia.

V pravém double deckeru Leyland, který patří neodmyslitelně k Sosnění, se bude opět podávat lahodná čerstvě pražená káva. Vstupné diváci neplatí.