Sára vyrazila údajně na procházku. Z té se ale nevrátila a své matce se dosud neozvala. Mobilní telefon má vypnutý. Podle matky to ale není poprvé, kdy z domova bez vysvětlení na nějaký čas zmizela. Poprvé to ale udělala i nyní, přesto, že je sama matkou ročního dítěte, o které tak musí pečovat babička.

V minulosti se pohřešovaná Sára při svých toulkách vždy zdržovala ve společnosti svých přátel. Sára Bendiková je vysoká 162 centimetrů, štíhlé postavy. Má hnědé oči a delší hnědočerné, kudrnaté vlasy, které nejčastěji nosí vyčesané do drdolu. Má výrazný předkus. Na zápěstí ruky má vytetovaný obrázek srdečního tepu ukončený srdíčkem.

Obnovené Masarykovo náměstí.
FOTO: Historickým městem Libereckého kraje se poprvé stala Dubá

Při odchodu z domova byla oblečená do černé prošívané bundy značky Adidas a šedých legín. Na nohou měla černé kotníčkové boty. Vzhledem k tomu, že trpí chronickou nemocí, na kterou by měla užívat pravidelně léky, které u sebe nyní nemá, obává se její matka o její zdraví. Pokud pohřešovanou Sáru uvidíte nebo jste ji potkali v časovém úseku od 19. ledna, kontaktujte linku 158 nebo na kterékoliv služebně Policie České republiky.