Prázdniny jsou za dveřmi! S Deníkem se nebudete nudit! Připravili jsme pro vás soutěže s cenami přes 100 000 korun a startují první čtvrtek v červenci.

Hubneme s Deníkem!

Do plavek to už možná nestihnete, ale být o pár kilo lehčí na konci léta také není k zahození. Jak na to? Přihlaste se do soutěže Hubneme s Deníkem! Tři vylosovaní soutěžící (zúčastnit se mohou přirozeně i muži) dostanou v každém okrese od Deníku novinku švýcarské firmy Fotofontana Dietceutical, spray Hoodia se zázračnou molekulou P-57, která prokazatelně potlačuje chuť k jídlu. Odborníci pro vás vyberou také vhodné pohybové aktivity, masáže atd., a to vše absolvujete během soutěže zdarma. Nehrajeme o počty shozených kilogramů, spíš o „hubnutí s šarmem“. K hezčí postavě získají vítězka či vítěz navíc speciální séra proti vráskám. Podrobně o této soutěži si přečtěte v Deníku v pátek 2. července.

Kam na zajímavou dovolenou?

Chystáte letos dovolenou jenom v Čechách? Pak pro vás denně přineseme tip, kam vyrazit v severních Čechách. S nápady můžete přijít i vy. Za každý zveřejněný příspěvek získáte cenu v hodnotě 500 Kč, deset nejlepších tipů odměníme spacími pytli a karimatkami značky Hannah. Vypravte se Na výlet s Deníkem. Pravidla soutěže se dočtete ve čtvrtek 1. července na straně 10 či 12.

Pochlubte se vydařenou grilovačkou, jezírkem, rybníčkem, dětmi a psy na zahradě

Na straně U nás doma se vracíme k oblíbenému tématu zahrada. Na jaře jste soutěžili o nejhezčí chatu, chalupu a zahradu, teď v červenci vždy ve čtvrtek bude „Pohoda na zahradě“. Posílejte nám fotografie vašeho grilování, můžete připojit i recept na prima mňamku; vašich bazénů a jezírek a dovádění vašich dětí a psů na zahradě. Kromě balíčku s kávou, čajem a dalšími pochoutkami získá vítěz víkend v srpnu pro dvě osoby v penzionu Mutěnice při slavnostech vína v nedalekých Miloticích. Domů si přiveze dárkové balení odrůdových vín ze srdce Slovácka od firmy Neoklas Šardice. Zadání soutěže už 1. července.