Hotel Conrad Washington je výjimečný a netradiční v mnoha ohledech. Designéři z Rottet Studia požádali společnost Preciosa Lighting, aby vytvořila osvětlení pro prostory konferenčních sálů a pokojů pro hosty. Galerii zdobí výrazná instalace s názvem Falling Flowers. Jedná se o kompozici ručně foukaných křišťálových oválných talířů různých velikostí.

Celkem 160 skleněných komponent je pečlivě zavěšeno tak, aby se podobalo lehce se snášejícím okvětním lístkům k zemi.
Celá instalace má průměr šest metrů a lístky klesají až do hloubky dvou metrů. Působí jako nádherná světelná socha visící z kruhového stropu, který je pokrytý zrcadly.

Jako z rampouchů vytvořená vypadají svítidla zdobící interiér velkých i malých tanečních sálů. Čiré, světle kouřové, hnědé a duhové skleněné komponenty z optického skla různých velikostí a délek pomáhají dotvořit tento jedinečný světelný efekt.

Čtyřmetrové svítidlo od společnosti Preciosa září v hotelové restauraci. Minimalistický a světlý interiér doplňuje čtyřicítka ručně foukaných dílů ve tvaru kosočtverců v matném provedení. V neposlední řadě stojí za zmínku, že Preciosa vytvořila 720 nočních lampiček a 333 stojacích lamp s bílými stínítky a kovovými rameny pro hotelové pokoje.