Vše odstartuje v pátek 10. února Valentýnskou módní show v českolipském Music clubu Prdel. V roli modelů se předvede herec a moderátor Miroslav Šimůnek a exotický model Sabri a zazní písničky z muzikálu Děti ráje v podání Bořka Slezáčka. V roli top modelky návštěvníci uvidí Veroniku Fasterovou a další přední modelky ČR. Na přehlídkovém mole se objeví také modelka z České Lípy Nela Tomsová, která má skvěle nakročeno do světa modelingu.

Předvádět se bude značkové svůdné spodní prádlo v barvách lásky a zamilovaných a originální plavky pro léto 2012 v in barvách bílá, fialová a zelená. „O dokonalou postavu zvučných modelek a modelů se stará českolipský trenér z místní posilovny Petr Vaněk. Nechceme, aby modelky držely jakékoliv diety, byly vyzáblé a vychrtlé. Jsme rádi, že dodržují zdravý životní styl,“ říká manager agentury Petr Svoboda.

V sobotu 11. února bude Módní víkend v České Lípě pokračovat v hotelu Merkur. „Modelky v čele s Českou Miss 2008 Eliškou Bučkovou a herec Miroslav Šimůnek na plese Jizerských pekáren předvedou taneční choreografii Karneval v Riu a společenské a večerní šaty od předních českých módních návrhářů,“ prozrazuje manager modelek Petr Svoboda. A jaké róby jsou letos in? Krátké i dlouhé v barvách černé, růžové a bílé.

Poté agentura zavítá na prestižní ples Ajeto v Novém Boru, kde se modelky rozzáří do stylu párty Italiano a tentokrát předvedou Karneval San Remo a italské módní sexy šaty.

„Plesová sezona je na Českolipsku v plném proudu, tak si přijďte nejenom zatancovat, ale i sledovat módní trendy a hity oblečení,“ zve Petr Svoboda.