Ples předvede secesní Villu Hrdlička zase v novém a dosud neviděném světle a bude mít také dobročinný rozměr.

Ti, kdo v sobotu 5. listopadu navštíví tento krásně zrekonstruovaný objekt, budou moci nahlédnout za oponu času. Ples se ponese v duchu první republiky. Kromě nápaditých a krásných oděvů účastníků bude připravený i program a občerstvení, vše stylové.

Součástí večera bude i charitativní dražba skla a obrazů od autorky Zlaty Zvěřinové a sklo firmy Aleše Zvěřiny & studio AZ-DESIG. Výtěžek sbírky půjde pro spolek Českolipským kočkám a pejskům, který se stará o opuštěná zvířata v regionu.

Aleš a Zlata Zvěřinovi jsou sklářští umělci. Zlata se věnuje hlavně malování (skla či obrazů), Alešovou doménou je broušené sklo. Dražba proběhne od 23. hodiny a zájemci budou moci získat krásné a unikátní předměty, které vyzdobí jejich byt, anebo budou velice hodnotným dárkem pod vánoční stromeček.

Ples začíná v 19 hodin. K tanci a poslechu bude hrát kapela Electro Swing Allstars. Návštěvníci se mohou těšit také na dětské taneční vystoupení, výuku tance a půlnoční představení s bohatou tombolou. Slosovatelná vstupenka stojí 450 korun, předprodej vstupenek ve Ville Hrdlička a ve Florian Café.