Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Voda na Severu stále uniká

ČESKÁ LÍPA - Na ulicích českolipského sídliště Sever se pravidelně objevuje voda, která uniká z popraskaného potrubí.

26.11.2007 1
SDÍLEJ:

Porucha vodovodního potrubí - ilustrační fotoFoto: Deník

Na ulicích českolipského sídliště Sever se pravidelně objevuje voda, která uniká z popraskaného potrubí. Už několik let provádí správce vodovodu opravy, vše ale marné. Potrubí praská na dalších místech.
„Prakticky každý měsíc jsme svědky poruchy rozvodu vody na sídlišti Sever. Následuje tradiční scénář: proudy tekoucí vody po ulici, následné uzavření a většinou neohlášené odstávky vody, lokální oprava a otázka, na kterém místě dojde k další poruše příště,“ popsal zastupitel Petr Máška.
Praskání potrubí se na Severu stalo už pravidlem. „Provozovatel rozvodů – Severočeské vodovody a kanalizace, a.s – tuto situaci řešil stále stejným způsobem, a to opravou prasklé části,“ upozorňuje Patr Máška.
Kromě úniků pitné vody se tu v důsledku stálých poruch ničí filtry, baterie a voda bývá znečištěná.
Jak bude město tuto nepříjemnou situaci řešit, jsme se zeptali místostarosty Jana Stejskala. „Oslovil jsem provozovatele – Severočeské vodovody a kanalizace a společně se obrátíme na majitele vodovodu, společnost Severočeská vodárenská,“ ujistil místostarosta.
Nové rozvody na Severu by financoval jejich majitel. „Požádáme také předsedu představenstva SVS Petra Skokana, aby nám s vyřešením problému pomohl,“ dodal Jan Stejskal. Severočeská vodárenská společnost zatím nemá plán investičních akcí na příští rok. „Plán v současnosti připravujeme,“ řekla mluvčí SVS Dagmar Haltmarová.

Další zprávy z regionu najdete zde

26.11.2007 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Tradiční charitativní show modelingové agentury Reas Agency, který proběhla v Novém Boru, letos pomohla malému Damienovi z České Lípy, který po mozkové obrně zůstal tělesně postižený.
19

OBRAZEM: Modelky v Boru předváděly pro dobrou věc

Peníze. Ilustrační fotografie.

ANKETA: Měla by existovat možnost posílat část sociálního pojištění na rodiče?

Sněhový festival zamíří v sobotu do Nového Boru

Nový Bor - Celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, skialpinismu a dalších zimních radovánkách přinese Snow Film Fest, který se uskuteční v sobotu 21. října od 16 hodin v Městském kině v Novém Boru.

ANKETA: Měla by příští vláda umožnit zdravotní nadstandardy?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

ANKETA: Měli by otcové povinně čerpat část rodičovské dovolené?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

Strany a hnutí v kraji vysílají do volebního boje nejvíc žen v ČR

Liberecký kraj - V Libereckém kraji postavilo kandidátky pro volby do Poslanecké sněmovny celkem 24 stran. Devět z nich, tedy 32 procent, má v čele ženu. Z pohledu genderové politiky jsme tak na tom nejlépe z celé republiky

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení