Třetí ročník soutěže pro talentované dívky vyvrcholí v sobotu 7. května od 15 hodin v Městském divadle v Novém Boru.

Finalistky uplynulé dva víkendy pilně nacvičovaly choreografie nástupů, módní přehlídky i své volné disciplíny. „Musím říct, že i letos máme opravdu šikovné finalistky," říká Petr Svoboda z modelingové agentury Reas Agency, která soutěž společně s Deníkem pořádá.

Na malé finalistky během finále čekají tři disciplíny volná, rozhovor s moderátorem a módní přehlídka. Nejšikovnější z dívek získá vedle titulu Sluníčka Deníku, korunky a dortu také řadu dalších cen. Například pobyt pro dvě osoby, poukaz na odběr značkového oblečení, odpolední menu v restauraci na oslavu vítězství nebo kurzy angličtiny.

Zkrátka nepřijdou ani slečny na druhém a třetím místě. Všechny finalistky potěší hračky nebo knížky. Předáme také titul Nejsympatičtější Sluníčko, o jehož držitelce rozhodli svým hlasováním čtenáři Deníku.

Průvodci finálového odpoledne v Novém Boru budou televizní moderátor Petr Suchoň a modelka Kateřina Průšová. O tom, která z finalistek získá titul Sluníčko Deníku a řadu skvělých cen, rozhodne odborná porota, ve které mimo jiné zasednou vítězka Miss Eliška Bučková a modelka Tatiana Makarenko. V doprovodném programu zazpívá Michaela Nosková.

Vstupenky na finále jsou k dostání na www.kulturanb.cz/divadlo/

FINALISTKY SLUNÍČKA DENÍKU

1. Sofie Velasco - 7 let, Nový Bor.1. SOFIE VELASCO
7 let, Nový Bor

Sofie je velice komunikativní, ráda tančí a je kreativní maluje a modeluje, navštěvuje výtvarný kroužek v ZUŠ a také taneční kroužek. Ráda také vaří a učí se anglicky.

2. Natálie Suchá - 6 let, Česká Lípa.2. NATÁLIE SUCHÁ
6 let, Česká Lípa

Natálka je společenská, upovídaná a komunikativní, zřídkakdy stydlivá a ráda se předvádí. Miluje tanec, hlavně se skupinou DC7, ve které tančí a na soutěžích s ní sbírá úspěchy. Doma se stále převléká za princeznu, aby se líbila.

3. Eliška Posseltová - 9 let, Cvikov.3. ELIŠKA POSSELTOVÁ
9 let, Cvikov

Eliška je velmi impulsivní a komunikativní dívka. Ze všeho nejvíce miluje zpěv. Chodí na sólový zpěv a do sboru Lužánek a Camella a má za sebou už i nějaká vystoupení s umístěním. Občas zpívá i v České Lípě na vítání občánků.


4. Natálie Sofie Tahovská - 8 let, Mimoň.4. NATÁLIE SOFIE TAHOVSKÁ
8 let, Mimoň

Natálka ráda maluje, věnuje se tanci a chodí na gymnastiku. V zimě ráda lyžuje a v létě si ráda užívá plavání. Mezi její koníčky patří také knížky a recitování veršů. Zatím ji škola moc baví a je pilná.

5. Viktorie Růžičková - 5 let, Malá Veleň (Děčín).5. VIKTORIE RŮŽIČKOVÁ
5 let, Malá Veleň

Viktorka je malá usměvavá a občas tvrdohlavá mladá dáma, která se během malé chvilky dokáže z půvabné princezny změnit třeba na odvážnou pirátku či strašlivého dinosaura. Miluje vodu a plavání, v zimě lyžování, malování a zvířátka.

6. Julinka Galusová - 5 let, Nový Bor.6. JULINKA GALUSOVÁ
5 let, Nový Bor

Julinka je oblíbení v kolektivu, komunikativní a hodná. Moc ráda zpívá, tancuje, kreslí a nejraději plave. Je kreativní a má ráda zvířátka.

7. Nataly Vomáčková - 5 let, Děčín.7. NATALY VOMÁČKOVÁ
5 let, Děčín

Natálka je velmi šikovná, učenlivá, chytrá holčička, ale také velmi citlivá a občas i trochu stydlivá. Je velice vnímavá a pozorná. Sama se například naučila písmenka a počítat, nyní už i anglicky. Ráda se stará o mladšího brášku, maluje a zpívá. V loňském roce začala chodit na mažoretky a to ji moc baví a velmi jí to jde. Na první soutěži získali stříbrnou medaili. Ve volném čase má nejraději jízdu na kole.

8. Valerie Turzová - 6 let, Kamenický Šenov.8. VALERIE TURZOVÁ
6 let, Kamenický Šenov

Valinka chodí do 1. třídy. Ráda tancuje, zpívá a jezdí na výlety. Jejím největším koníčkem je modeling, proto by se jednou chtěla stát úspěšnou modelkou. Jejím největším vzorem je Kateřina Průšová.

9. Tereza Mátlová - 7 let, Česká Lípa.9. TEREZA MÁTLOVÁ
7 let, Česká Lípa

Terezka je velmi živá, aktivní a moc upovídaná. Většinu svého volného času tráví na ledě. Věnuje se krasobruslení, což ji baví ze všeho nejvíce. V tělocvičně také velmi často trénuje na soutěžní taneční vystoupení s pompony v týmu mažoretek Adeline. Od malička ráda zpívá, a tak v českolipské ZUŠ navštěvuje sólový i muzikálový zpěv. Až bude dospělá, uvažuje o práci učitelky nebo trenérky.

10. Nicol Mikeschová - 7 let, Velké Březno.10. NICOL MIKESCHOVÁ
7 let, Velké Březno

Nicolka je veselá a oblíbená slečna. Je usměvavá a ráda tancuje v TŠ Gebert.


11. Viktorie Pulkrábková - 8 let, Nový Bor.11. VIKTORIE PULKRÁBKOVÁ
8 let, Nový Bor

Viktorka je velmi společenská, hodná, ráda tvoří, kreslí, čte, ale má ráda i sport. Je všestranná, ráda lyžuje a bruslí, jezdí na kole, navštěvuje kroužky bruslení, volejbal a aerobic. Ráda tráví čas i s kamarádkami a mezi její koníčky patří i výlety.


12. Terezka Čunátová - 8 let, Česká Lípa.12. TEREZKA ČUNÁTOVÁ
8 let, Česká Lípa

Terezka, jako každá mladá slečna, má ráda tancování, zpívání a předvádění se. Ve škole ji moc baví matematika. Má mladšího a staršího bráchu a je mezi nimi jako sluníčko a i díky nim je velmi trvdohlavá a svá.
13. Rozárka Chňoupková - 8 let, Nový Bor.13. ROZÁRKA CHŇOUPKOVÁ
8 let, Nový Bor

Rozárka je trochu vzpurná a umanutá, ale hlavně snaživá. Miluje tanec a minivolejbal.14. Kristýna Kýčková - 6 let, Česká Lípa.14. KRISTÝNA KÝČKOVÁ
6 let, Česká Lípa

Kristýnka je kamarádská, aktivní, má ráda své kamarádky a legraci. Má hodně kroužků, chodí na angličtinu, výtvarku a na společenské tance.