Vyberte nejsympatičtější

Vizitky všech čtrnácti finalistek zveřejňujeme v tištěném Deníku postupně vždy v úterý a ve čtvrtek, kdy bude v novinách vycházet také hlasovací kupon. Dívka, které vy čtenáři pošlete nejvíce kuponů, získá speciální titul Nejsympatičtější Sluníčko a může se těšit na krásné ceny.

Vyplněné hlasovací lístky můžete odevzdat osobně v redakci nebo zaslat poštou na adresu: Českolipský deník, Mariánská 216, 470 01 Česká Lípa. Platné jsou pouze originální kupony!

O tom, která z finalistek získá titul Sluníčko Deníku a řadu skvělých cen, rozhodne odborná porota. Velké finále proběhne v sobotu 7. května v Městském divadle v Novém Boru. Jeho průvodci budou televizní moderátor Petr Suchoň a modelka Kateřina Průšová. V porotě mimo jiné zasednou vítězka Miss Eliška Bučková a modelka Tatiana Makarenko. V doprovodném programu zazpívá Michaela Nosková.

A co čeká na vítězku? Kromě titulu Sluníčko Deníku, krásné korunky a velkého dortu to je pobyt pro dvě osoby, poukaz na odběr značkového oblečení, odpolední menu v restauraci na oslavu vítězství nebo kurzy angličtiny. Zkrátka nepřijdou ani slečny na druhém a třetím místě. I ony dostanou korunky, poukazy na nákup značkového oblečení. Všechny finalistky potěší hračky nebo knížky.