„Nedalo se moc spát. Hlasitá hudba doléhala až sem, už se těším, až to skončí,“ vyjádřil se Vratislav Javůrek z Cvikova. Právě Cvikovští byli těmi, kdo si hlasité hudby v nočních hodináchužili nejvíc.
Po příjezdu redaktorů Deníku na místo bylo k vidění pouze několik sluncem, alkoholem a případně omamnými látkami zmožených tanečníků, někteří z nich vytrvale tančili na žhavém slunci. Další různě polehávali na trávníku nebo posedávali ve svých automobilech.

Jednoho z účastníků technoparty musel hledat vrtulník s termovizí.

„Včera tu bylo tak sto lidí. Teď tu je klid, ale počítám, že sem večer lidi zase přijedou. Ani tu nejsou policajti, jen to sem přijeli zkontrolovat, ale jinak nás nechávají v klidu,“ řekla jedna z účastnic akce Michaela.
Policie však v této lokalitě musela nakonec zasahovat. Jeden z účastníků se ztratil v přilehlých lesích. Nejprve byl na jeho vyhledání nasazen psovod a ve večreních hodinách vzlétl policejní vrtulník s termovizí. Jak pátrání po technaři dopadlo policie zatím nesdělila.
O zábavu postaráno měli také policisté hlídající letiště v bývalém vojenském prostoru Ralsko. „Z Mladé Boleslavi sem zamířily tři aparatury a snažily se proniknout do prostoru,“ uvedl jeden ze zasahujících policistů.
Technaři se snažili najít nejrůznější cesty, aby se na letiště dostali, policisté jim v tom však pokaždé zabránili. „Monitorovali jsme každý jejich pohyb a i když jezdili sem a tam, pokaždé narazili na policejní hlídku. Pak to vzdali a odjeli,“ dodal policista.