Ke každému článku je otevřená diskuse.

Sdělte všem svůj názor na věc.

Vaše názory nebudeme cenzurovat a uvidí je ti, kterých se článek týká.

(srolujte dolů pod článek a přidejte také svůj příspěvek do diskuse)

 

 

Autokemp Klůček v Doksech se v sobotu opět zaplnil lidmi. Nebyli to však turisté prahnoucí po klidné dovolené, ale majitelé a milovníci automobilů. A to vozů jedné značky. Proběhl zde jubilejní desátý ročník srazu Škoda Tuning Doksy.
Vozy nejrůznějších provedení a barev se do dokského autokempu začaly sjíždět již během pátečního odpoledne. Nakonec zde bylo k vidění v tuningové úpravě kolem čtyř set škodovek. Některé kusy dorazily i ze zahraničí. „Jezdím na tyto srazy pravidelně, ještě jsem žádný nevynechal. Je skvělé, že tu pochytíte spoustu novinek a podělíte se s ostatními o své zkušenosti,“ nechal se slyšet Pavel z Mladé Boleslavi.
Vyleštěné škodovky si mohli problédnout i ti, kteří do autokempu Klůček vůbec nezavítali. Jejich kolona se totiž v sobotu kráce po čtrnácté hodině vydala na spanilou jízdu po Českolipsku. Z Doks vyrazila směrem na Mimoň, Kuřivody až do Bělé pod Bezdězem. „Některé kousky vypadaly opravdu zajímavě, u pár nich jsem na první pohled vůbec nepoznal, o jaký druh škodovky se jedná,“ řekl Honza Lounský z České Lípy.
Zajímavou podívanou přinesl i večerní program, kdy hrála taneční muzika a vyhlašovali se vítězové nejrůznějších soutěží, které během sobotního odpoledne proběhly.
Večerní chladnější počasí však účastníky tuningového srazu donutilo poměrně brzy areál autokempu opustit, a tak se stanech do druhého dne přespalo jen několik nejodvážnějších. Škodovky se na cestu domů začaly pomalu vydávat již kolem páté hodiny odpolední.

Další zprávy z regionu najdete zde