Českolipská burza škol „Quo vadis" je v letošním roce již „plnoletá". V uplynulých letech se vždy těšila hojné návštěvnosti, a tak dle očekávání proběhne po osmnácté i letos, tentokrát ve středu a ve čtvrtek 5. a 6. listopadu. Pro veřejnost bude otevřena ve středu od 9.30 do 17.00 hodin a ve čtvrtek od 9.00 do 16.30 hodin. Místo konání se nemění.

Burza škol 2014 bude probíhat v prostorách Střední odborné školy a Středního odborného učiliště 28. října v České Lípě.SOŠ a SOU 28. října je spolupořadatelem burzy, společně s Úřadem práce v České Lípě, městem Česká Lípa a Pedagogicko-psychologickou poradnou Česká Lípa.

„Je připraven doprovodný program, včetně tradičního semináře pro ředitele škol, tentokrát se zaměřením na budoucí uplatnění absolventů středních škol," uvedla Pavla Šimánková, ředitelka Pedagogicko-psychologické poradny.

Kromě informací, které mohou zájemci o studium, jejich rodiče a pedagogové získat od zástupců samotných středních škol, budou na místě k případným konzultacím k dispozici pracovníci úřadu práce a pedagogicko-psychologické poradny.