Výhrou bude dvouměsíční program formování postavy v hodnotě 10 000 korun, který získají tři z vás. Dva měsíce se výherkyním bude věnovat tým odborníků Body Studia, který výherkyním představí zážitek jako žádný jiný. Zde můžete vydechnout, uvolnit se, cvičit a odpočívat a zároveň vyzkoušet, jak efektivní techniky ošetření vám dávají nový život.

Několik otázek k soutěži jsme položili majitelce Body Studia Květě Filkové.

Jaký byl prvotní impuls k založení BODY STUDIA?

Jako každá žena, tak i já řeším svou postavu. Chci se cítit skvěle, mít pevné štíhlé tělo a vypadat mladší. Ale protože v genech mám ryze českou ženskou postavu, musím o sebe pečovat. Před deseti lety jsem jako klientka studia Linie cvičila na formujících stolech Slender You a náhodou jsem vyslechla rozhovor majitelky o prodeji studia. Líbilo se mi studio pouze pro ženy, tak jsme se domluvily, studio jsem odkoupila a tím vzniklo Body Studio. Tato práce se mi stala koníčkem, začínala jsem na šedesáti metrech čtverečních a dnes jsme již ve dvou podlažích. Naše studio je wellness a fitness pro moderní ženu, nabízíme efektivní hubnoucí terapie, které doporučují naše přední celebrity jako Simona Krainová nebo Ilona Csáková. Tyto terapie si oblíbila i nedávno zesnulá Iveta Bartošová.

JAK SE PŘIHLÁSIT?Přihlášku do soutěže a najdete každý den v tištěném Deníku. Vystřihněte ji a pošlete poštou či přineste osobně do redakce Českolipského deníku, Mariánská 216, Česká Lípa), a to do 30. května. Hubnout začínáme 9. června. Výsledky tří výherkyň spolu s fotografiemi uveřejníme.

Proč právě soutěž HUBNEME DO PLAVEK?

Chci ukázat ženám, jak snadná je proměna postavy a životního stylu za dva měsíce a to trvale, bez velké dřiny, přísné diety a hladovění.

Pro jakou věkovou kategorii je soutěž určená?

Pro ženy, které mají nadváhu nebo jen několik nadbytečných kil, se snažíme najít řešení, ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo dvojnásobek tohoto věku.

Při hubnutí s vaším studiem opravdu stačí chodit na dohodnuté procedury, a nebo je potřeba i dalšího pohybu např. v posilovně?

Navštěvovat jiná zařízení je zbytečné. Náš program formování postavy nabízí komplexní péči. Součástí je cvičení zaměřené na problémové partie bříško, boky, zadeček, nohy, ale také masáže, rakouské zeštíhlující zábaly na odstranění tuku, zmírnění celulitidy, zpevnění a omlazení pokožky, výživové poradenství, lymfodrenáže. Jedno doplňuje druhé a účinky se násobí. Důležitá je pravidelnost bez vynechání domluveného termínu. Při hubnutí stačí třikrát týdně návštěva našeho studia po dobu osmi týdnů a budete překvapeni, jak snadno se první výsledky dostaví.

Mohou se přihlásit i ženy s případnými zdravotními obtížemi a které jsou naopak kontraindikací u hubnoucího procesu?

Samozřejmě. Náš přístup je individuální. Naše klientky jsou ženy, které chtějí hubnout, ale také ženy, které chtějí být bez bolesti zad, kyčlí, kloubů, vyjít schody bez zadýchání a bezbolestně si zavázat tkaničku u bot. Jsou po dlouhodobé nemoci, chemoterapii, po porodu, diabetičky, s hormonální léčbou, nadváhou, užívají antidepresiva, mají endoprotézu, křečové žíly, trpí pocitem těžkých nohou a otoků, jsou netrénované, s vysokým či nízkým tlakem.

Mé heslo zní: „Když klientka chce, tak řešení najde." Každá procedura má své kontraindikace, kde jsou ale možná i alternativní řešení. S klientkou nejdříve vyplníme vstupní klientskou kartu a dle jejího zdravotního stavu, fyzické kondice, věku a váhy sestavíme vhodnou terapii. Na začátku všech hubnoucích programů diagnostikujeme složení těla přístrojem IN BODY 230, když hubnete, chcete průběžně a detailně sledovat svoje výsledky.

Přibližně za 35 vteřin měření ve stoje máme výsledky naměřených hodnot vaší tukové i svalové tkáně a jejich rozložení v jednotlivých částech těla, poměr obvodu pasu a boků, minimální hodnotu kalorické potřeby. Součástí měření je podrobná interpretace naměřených hodnot a stravovací program v rámci individuálního výživového poradenství.

Kolik kilogramů průměrně za měsíce zhubne klientka, když vše svědomitě dodržuje?

Trvalé hubnutí je ztráta 0,5 -1kg tuku týdně, když to přepočítáme 2 4kg tuku za měsíc. Velmi důležitá je motivace a disciplína. Hubnutí je vzájemná spolupráce naše a klientky. Zázračné metody neexistují. Ještě více než kilogramy jsou důležité centimetry. Naše terapie jsou objemové záležitosti, což znamená, že budete štíhlejší , budete mít pevnější postavu a budete mít menší konfekční velikost. Nyní to čtenářky deníku mohou vyzkoušet a přihlásit se do soutěže„ HUBNEME DO PLAVEK" a pokud nebudete vylosované, tak všechny zájemkyně o naše služby srdečně zvu do studia, případně k návštěvě jeho webové stránky www. bodystudio.cz, kde se dozvědí řadu dalších aktuálních informací.

Body Studio nabízí formující a rekondiční cvičení na stolech Slender You, VacuShapu, NOVINKU Vibrostation stroj, který cvičí za vás, masáže Rolletik k odbourávání tuků, lymfatické masáže přístrojové Lymfoven a manuální pro aktivaci metabolismu a lymfatického systému , NOVÝ TREND hubnutí rakouské zeštíhlující zábaly, Kavitaci bezbolestnou liposukci, diagnostický přístroj pro měření složení těla In Body 230, výživové poradenství, solárium, luxusní kosmetické ošetření BABOR, líčení s vizážistkou, depilaci, havajské masáže LOMI LOMI a masáže proti celulitidě a formování postavy.

 Deník spolu s českolipským Body Studiem, které letos slaví desáté narozeniny, vyhlašuje soutěž pro ženy HUBNEME DO PLAVEK.