Na silvestrovské oslavy v libereckém centru Babylon si přizvala svého novomanžela Jaroslava. Kamila o poslední noci roku 2010 napsala:
Pobyt jsme si opravdu užili. Líbilo se nám jak v akvaparku, tak v lunaparku. V akvaparku jsme trávili většinu času ve vířivkách, sauně a páře. Manžel si několikrát vyzkoušel i tornádo a byl z něj unešen.

Co se týká Silvestrovského večera, byl také super. Hrála skvělá muzika, představení měl imitátor Michaela Jacksona. Večer jsme pojali aktivněji, takže jsme všechna představení neviděli, ale za to jsme si zahráli bowling a při slosování vstupenek jsme vyhráli vstup do akvaparku + wellness na 2 hodiny. Takže jsme měli opravdu štěstí. Jinak wellness nyní nebyl zahrnut, takže se těšíme.

Dnes jsme ještě využili možnost jít do IQ parku. Ani jsme nečekali, že tam bude tolik exponátů, ani jsme nezvládli všechny vyzkoušet. Jedinou nevýhodou je, že ty 2 dny velmi rychle utekly, rádi se do Babylonu zase vrátíme. První dny jsme byli v tak obrovském objektu ztraceni, ale dnes už jsme se orientovali poměrně dobře. Velmi nám chutnala také snídaně, která byla součástí ubytování.

Centrum Babylon a Deník výhercům gratuluje!